Ana Sayfa
 Biyografi
 Fotoğraf Galerisi
 Duvar Kağıdı
 Fan Klüp
 Videolar
 Alış Veriş
 Sohbet
 İletişim
 


page hit counter

 

 
 Yıldız Tilbe'nin yapımcı firmadan isteklerinin listesi olay oldu. Sizin listeniz var mı?

Benim listem şöyle;
Kuliste sadece çay ve su isterim. Olay günü içki kullanmam. Çünkü birşeye sığınıp yapma fikri beni çok sinirlendiriyor. Koruma istemem. Eğer illaki koruma koyacaklarsa beni uzak mesafeden takip etmelerini isterim. Gelip benimle sohbet etmek, isteyenlere müdahale etmelerini istemem. Hayatım boyunca kazanabileceğim bir insanı bir korumanın hıyarlığı yüzünden kaybetmek istemem.

Programa katılmak için para veya başka istekleri olan oldu mu?

Oldu tabi ki. Müslüm Gürses mesela, bunu herkes bildiği için söylüyorum. Çok komik 2 milyar ister, abi istemişken bari 20 bin dolar falan iste. Ben Müslüm abinin bu isteğine çok gülerim. Bülent hanım'da çok guzel şeyler ister kırmızı halılar limuzinler…
Çok para isteyen başka starlarımız var ama onları söylemeyelim. Hep para istiyorlar, sen sanatçısın huzurunla ilgili birşey istesene kardeşim. Masör iste, oda sıcaklığını ayarlat gibi.

Sizde enteresan bir karışım var. Bir yandan "mahallemizin efendi çocuğu" bir yandan da "ailenin fırlama oğlu"nasıl bir arada oluyor?
Buraya kadar anlattıklarım bu konuda bir ölçüyse, "ailenin efendi çocuğu" kavramı doğru bir kavram. Ben normal bir adamım, evin fırlama oğlu hali TV programlarından dolayı bıraktığım bir izlenim olabilir mi? Çok efendi adamda bayar. Bu ikisinin karışımdan şöyle birşey çıkıyor ortaya ki, herkesin hayat düsturu olması lazım. Otuıracağın yeri, kalkacağın yeri iyi bileceksin, konuşacağın ve susacağın yeri iyi bileceksin. Mesela ben sarhoş kadın görmek istemem ama içen kadın görmek isterim. Güzel içen kadına bayılırım. Çakırkeyif olacak, çok guzel sohbeti olacak ama sınırını bilecek. Bizim işte öyle bir şey. Bunları yaptığınız zaman ailenin hem efendi hemde fırlama çocuğu oluyorsunuz. O zaman yaptığınız göze batmıyor. Benim hakkımda hiçbir zaman vergi problemleriyle, dayakla, abuk subuk şeylerle ilgili haberler göremezsiniz. Normal yaşamaya çalışan bir adamım.

Dışarıdan bakınca uzun süreli ilişkiler yaşamıyo
rsunuz gibi görünüyor. Bunun sebebi mükemmeliyetçilik mi, maymun iştahlılık mı?
Aradığınız insanı bulabileceğiniz normal bir hayat yaşamıyorsunuz. Yani benim tarzımdaki insanların takıldığı mekanlara giremiyoruz. Hayatımız hep aynı çevrenin içinde, aslında bu konu çok uzun konuşulacak bir konu. Ben burada bazı şeyler çok net söyleyemiyorum. Çok denk gelmiyor diyelim.

Sizi faka bastıran bir kadın oldu mu? Yoksa evlenmek için O kadını mı bekliyorsunuz?

Faka bastırmaktaki kasıt nedir? :-)
Üniversite dönemimde oldu. 4 sene sürdü. Sonunda büyük bir boynuz yedim. Ondan sonrada bir daha olmadı.

Kız arkadaşınız bavulunu alıp size gelebilir mi? Yoksa eviniz sizin kaleniz mi?

Gelemez. Ben bir elmanın iki yarısı olmaya çok inanan birisi değilim. Çünkü bir taraf düşerse ötekide düşüyor. Herkes bir elma olmalı. Ben düştüğüm zaman karşımda düşmeyen bir kadın görmek istiyorum. Ben karşımda sağlam duran, tarzıyla, işiyle ayakta duran güçlü bir kadın istiyorum. Beni cezbeden de budur. Karşımda elinde bavulu sana geldim diyen birini görmek istemiyorum. Kadının gücünden dolayı gelen bir yaptırım gücü olsun. Aklıyla, fikriyle kurduğu bir dünyası olsun.

Aşk mı seks mi daha önemli?

Ikisi birbirine çok bağlı. Aşkta seks, sekste de aşk olmazsa garip bir durum oluyor. Aşık olmadığım insanla böyle şeyler yapmam demekte abes, hepimiz zamn zaman bunu da yaşamışızdır. Ama ikisi bir arada olursa en güzeli budur.

Hayatınızdaki en önemli insan her zaman "anneniz"mi olacak?

Evet. Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar. Kapıyı her zaman sana açacak olan insan annenizdir. Başka herkes kapıyı kapatabilir

Sayfa  1  2  4

<- Geri

(3.Sayfadasınız)