Ana Sayfa
 Biyografi
 Fotoğraf Galerisi
 Duvar Kağıdı
 Fan Klüp
 Videolar
 Alış Veriş
 Sohbet
 İletişim
 


page hit counter

 

 
 Sıkıldım, yoruldum jokerleriniz var mı? Kullanmayı düşünüyor musunuz?

Sıkıldım, yoruldum jokerlerini cümle içinde dönem dönem kulllandım ve kullanıyorum. Çünkü devamlı sıkılıyorum, yoruluyorum, daralıyorum. Eylem olarak kullandınız mı derseniz; Bundan üç sene önce kollestrolümün acayip yükseldiği, çok bunaldığım bir dönemdi, kalktım gittim Miami'de ev tuttum, 2 ay orada kaldım. Hiç bana hitab etmeyen bir yermiş, kalktım Küba'ya gitim. Sonra Jamaika, Meksika turu yaptım.Ormanda kaldım. O dönem benim hayatımda geçirdiğim en salaş ve mutlu dönemdi. Çünkü  bedenimi iyi kostümlerin, iyi evlerin, iyi kadınların dışında, iyi yaşantının dışında ilk defa böyle dinlendirdim. O jokerimi çok yerinde kullandığım bir dönemdi. Bundan sonra var mı derseniz şu tempo içerisinde vakit yok. Her yaz böyle bir vakit ayırmak istiyorum ama İstanbul garip bir şehir, iş garip bir iş. Son dakikada bir şey çıkıyor ve kalıyorsınuz.
 
Sanki Sezen Aksu'lu programdan önce bu jokerinizi kullanmak istiyordunuz. Çok yorulmuş ve sıkılmış bir haliniz vardı. Ama O programdan sonra inanılmaz derecede canlandınız, motive oldunuz. . .

Doğru bir gözlem. Sezen Aksu'dan sonra bir silkelendik, kendimize geldik. şimdi çok iyi gitmemizin sebebi tabiki o silkelenmedir ama bu iyi gidişe de aldanmamak gerekir. Ben çok iyiyim, istediğim zaman iyi olabiliyorum dememek lazım. Sezen Aksu'dan önceki hale de gelebiliriz. Bizim işler böyle, bir sabah uyanıyorum keyfim olmuyor, o hafta kötü geçiyor, ondan sonraki hafta da kötü geçebiliyor. Allahım ben ne yapıyorum diyorsun. Bir program iyi geçiyor moralin yerine geliyor. Burada önemli bir şey var, bende hırs yok. Hırsım olmadığı için dünyanın en mutlu adamlarından biriyim. Çünkü bu gel-gitli durum beni çok etkilemiyor. İşim çok büyük bir keyif , gerisini kafama çok da takmıyorum.

Bu kadar senelik emeğinizi bir kalemde silip atabilir misiniz? Gözden düşmek sizi üzmez mi?
Anında üzmediği gibi büyük sevinç bile yaratabilir. Sade vatandaş gibi yaşayabilirim. Alkışlar bitince yaşayamazsın gibi düşünmeyin. Bu işin iyi tarafı bu, kötü taraflarından sıyrılmış olacağım bırakınca, aslında istediğimde bu. 37 yaşında bir adamım ve  kız arkadaşımla boğazda elele dolaşamıyorum. Koca bir İstanbul'da yaşıyorsun, İstanbul, hatta Türkiye sana kapalı. Böyle bir hayatı niye yıllarca tercih edeyim. Birisi bana gelip de "tamam kardeşim bitir" derse bitiririm. 2 sene içinde de az çok unutulurum. En fazla 3 sene sonra eski hayatıma geri dönerim. Böyle düşünmekte fayda var. Sadece iyi tarafları bırakmıyorsunuz, bu bir denge, kötü tarafları da bırakıyorsunuz. Hırs onun içinde yok. Yoksa bu meslek, kimseyi takmıyorsun, acayip iyi yaşıyorsun, çok para kazanıyorsun olsa niye bırakayım. Bırakma sebebim doğal hayatıma geri dönmek.
 
Beyaz Show 10.Yılında ve siz bu 10 yılda bir kez bile kontrolünüzü kaybetmediniz. Sinirlerinizi mi aldırdınız?
Kontrolümü kaybettim, ama hiçbir zaman ekranda yapmadım. Çünkü bu tarz hareketler yapmaya karşıyım. Bana çok laf atan oldu, arkamdan kuyumu kazmak isteyenler oldu, çok şeye şahit oldum, arkamdan söylenenlere, medya aracılığıyla laf atanlara medya önünde cevap vermem.Cevap vereceksem açar telefonu söylerim.kızacaksam kızarım. Sinir aldırma durumu bende var herhalde çünkü özel hayatımdada böyleyim. Karşımdakiler hatalı da olsalar ben özür dilemeyi severim. Ben gidip gönül alırım, özür dilerim, o benim çok keyfimi yerine getiren birşeydir. Kaç yıllık dünya küs kalmanın ne anlamı var? Ben sol yanağa tokat atarlarsa sağ yanağını dön hikayesine inanırım.Beni sinirlendiren şeyler farklı, çok büyük vakalar olmuyor. Ya da bana söylenen hakaretler “ aptal o, zeki değil ” gibi şeylere kızmıyorum. Ben bakkala girince "kolay gelsin" diyorum, çıkarken "hayırlı işler" diliyorum. Ama bakkal bana birşey söylemezse o an çok sinirleniyorum. Ya da trafikte yol verince karşımdaki teşekkür etmezse çok sinirleniyorum. İnsanların ince yaşamaması beni acayip sinirlendiriyor.Yani gidip başkalarıyla dalaşabiliyorum, nasıl böyle yaparsın diye. İnsanların konumlarını, durumlarını, ünvanlarını kullanmasından nefret ediyorum. Hiçbir kuyrukta ön sıraya beni geçiremezler.Gitmem!!!!

Uçağa bindiğimde kimse beni business uçuramaz, kafamı kesin uçmam. Arka tarafın suratına o perdenin kapanması kadar aşağılayıcı bir durum yok. Ön taraftakilere sıcak mendil vermek, öndekiler temizlenin, arka taraftakiler pis kalsın demek.

Sayfa  1  2  4

<- Geri

(1.Sayfadasınız)